SKŁADOWANIE

Regał karuzelowy TITAN

Regał obrotowy pionowy TITAN to zautomatyzowany system, zaprojektowany do składowania i zabezpieczania drobnych artykułów, do których czas dostępu powinien być jak najkrótszy.

Regał Windowy Jumper

JUMPER składa się z pionowej struktury o wytrzymałości 60 ton, w której z przodu i z tyłu znajdują się szuflady. Pomiędzy dwoma kolumnami szuflad przemieszcza się platforma, która pobiera wybraną przez użytkownika szufladę, a następnie dostarcza ją do okna dostępu. Urządzenie może być sterowane bezpośrednio przez ekran dotykowy lub za pomocą komputera (programu do zarządzania gospodarką magazynową).

Układnica regałowa SILO

SILO składa się z dwóch rzędów regałów wysokiego składowania oraz z masztu przemieszczającego się pomiędzy nimi. Szuflady są pobierane (lub wkładane) za pomocą robota automatycznie sterowanego z okna dostępu. Robot dostarcza przywołaną szufladę do żądanego okna dostępu. Szuflada może być przywołana w trybie ręcznym za pomocą ekranu sterowania lub poprzez transmisję danych informatycznych programu G-STOCK lub G-DOC. SILO zarządza lokalizacjami według objętości produktów do składowania.