REGAŁ JEZDNY MOBICLASS

REGAŁ JEZDNY MOBICLASS

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

PEWNOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT OBSŁUGI I ZWIĘKSZENIE POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Niezawodne rozwiązanie do segregowania – podążaj za najnowszymi trendami, usprawniaj archiwizowanie i segregowanie, automatyzuj wyszukiwanie, oszczędzaj czas i powierzchnię! MOBICLASS magazynem przyszłości, w którym nie ma miejsca na pomyłki.

Kompaktowy system archiwizacyjny MOBICLASS składa się z zestawu regałów zamontowanych na ruchomych podstawach przesuwających się po szynach. Konstrukcja regałów umożliwia lepsze wykorzystanie powierzchni magazynowej oraz zapewnia uporządkowane i bezpieczne składowanie archiwizowanych materiałów lub dokumentów.

Dzięki unikalnej konstrukcji regałów jezdnych zapewniają one maksymalne wykorzystanie posiadanej powierzchni. Regał został opracowany z myślą o zagęszczeniu składowania wszelkiego rodzaju dokumentów, materiałów.

Sterowanie szafami może odbywać się za pomocą trzech rodzajów mechanizmów: ręcznego, ręczno – mechanicznego lub automatycznego. Zastosowanie solidnych mechanizmów korbowych wraz z odpowiednio dobranymi przełożeniami umożliwia przesunięcie kilkumetrowego regału mobilnego o załadunku nawet kilku ton bez użycia zbędnej siły. W wysokich pomieszczeniach regały jezdne można wyposażyć w drugi poziom. W takim przypadku oba poziomy są obsługiwane przez jedną podstawę, a dostęp do drugiego poziomu umożliwiają wbudowane w podstawę schody.

Archiwizacja dokumentów to problem nie tylko wielkich korporacji, gdzie dokumenty zajmują całe pomieszczenia. To ważna kwestia w każdym biurze, firmie produkcyjnej czy handlowej. Dzięki unikalnej konstrukcji regały jezdne mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba archiwizowania dokumentów, niezależnie od wielkości zakładu.

Regał jezdny MOBICLASS firmy Temrex to rozwiązanie, które umożliwia:

  • optymalne wykorzystanie powierzchni składowania (oszczędność powierzchni nawet do 90%, czterokrotne zwiększenie pojemności składowania w przeliczeniu na metr bieżący),
  • możliwość dostosowania do każdego rodzaju dostępnej powierzchni,
  • bezpieczeństwo składowanych materiałów, dokumentów,
  • skrócenie czasu dostępu do dokumentów.

PARAMETRY TECHNICZNE

Konstrukcja Każdy moduł w regale jezdnym składa się z solidnej bazy mobilnej ze stali ocynkowanej. Nośność każdego z kół wynosi 1000 kg. Podstawy mobilne suwają się po szynach ze stali, co pozwala na równomierne rozłożenie obciążenia.
Malowanie proszkowe Wysokiej jakości farba proszkowa zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Takie wykończenie pozwala poprawić utrzymanie regału w dobrym stanie eksploatacyjnym. Możliwość wyboru koloru z palety RAL. Estetyczne wykończenie sprawia, że system ten harmonizuje się z każdym otoczeniem.
Bezpieczeństwo Projekt mobilnego regału umożliwia zabezpieczenie dokumentów oraz materiałów przed kurzem oraz innymi szkodliwymi czynnikami.

konfiguracje

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Regał jezdny może zostać wyposażony w stół roboczy. Wysuwany stół umożliwia przeglądanie dokumentacji.

Szuflady teleskopowe umożliwiają łatwy dostęp do dokumentacji. Wariant polecany w szczególności w: rejestracji medycznej, księgowości, urzędach, gdzie niezbędny jest porządek, chronologiczność lub alfabetyczność dokumentów.

Rozwiązanie do zastosowania w warunkach wymagających ciągłej kontroli parametrów powietrza. Regał jezdny MOBICLASS umożliwia składowanie w środowisku kontrolowanym (wentylacja, klimatyzacja, system kontroli wilgotności, temperatury). Ponadto można zamontować czujniki przeciwpożarowe oraz czujniki gazu.

Każdy regał jezdny może zostać wyposażony dodatkowo w szuflady, przegrody, pojemniki.

Istnieje możliwość wykończenia z drewna dębowego.

Regał jezdny może być wyposażony w oświetlenie LED – jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb Klienta, uwzględniając jednocześnie normy środowiskowe.