SZAFA OBROTOWA BICLASS

SZAFA OBROTOWA BICLASS

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

PODPISANE, ZARCHIWIZOWANE - SYSTEM SZAF OBROTOWYCH UZUPEŁNIENIEM BIURA

Bezpieczne przechowywanie niezbędne w każdej firmie – usprawniaj procesy archiwizacyjne, optymalizuj przestrzeń i czas, zwiększ wydajność, zabezpiecz dokumenty.

Ustawa o ochronie danych osobowych wymusza na przedsiębiorcach przetwarzających dane osobowe zastosowania dodatkowych form przechowywania i zabezpieczenia dokumentów. Dane osobowe, które są przechowywane w formie papierowej wymagają przechowywania w sposób ograniczający dostęp osobom niepowołanym. Szafa obrotowa Biclass stanowi najbardziej niezawodne zabezpieczenie dla wszelkiego rodzaju akt, teczek i materiałów biurowych zawierających zarówno dane osobowe pracowników, jak i Klientów.

Konstrukcja szaf pozwala na łatwe segregowanie dokumentów oraz ułatwia odnajdywanie to czego w danej chwili szukamy. Szafa obrotowa to zatem nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort pracy.

Szafa Biclass składa się z dwóch połączonych regałów na dokumenty, obracających się na wspólnej pionowej osi. Część ruchoma umieszczona jest w stabilnej obudowie. Obracając regały o 90 stopni można szafę zamknąć (boki regałów pełnią rolę drzwi) lub uzyskać dostęp do wnętrza szafy. Szafa wyposażona jest w zamki, które zapewniają bezpieczeństwo archiwizowanych dokumentów.

Szafy Biclass mogą być montowane przy ścianach, we wnękach lub tworzyć ścianki działowe (dostęp do szafy jest z dwóch stron).

Szafa obrotowa Biclass firmy Temrex to rozwiązanie do optymalizacji przestrzeni składowania dokumentów, które umożliwia:

  • zoptymalizowanie powierzchni składowania – zmniejszenie zajętości powierzchni do 50%,
  • zabezpieczenie dokumentów, akt,
  • skrócenie czasu wyszukiwania potrzebnych dokumentów.

PARAMETRY TECHNICZNE

100% polska produkcja Szafa Biclass została zaprojektowana, wyprodukowana, zmontowana przez zespół pracowników Temrex. Dzięki uczestnictwu w każdym etapie produkcyjnym, montażowym, instalacyjnym jesteśmy w stanie oferować produkty i usługi najwyższej jakości.
Konstrukcja Konstrukcja szafy obrotowej zapewnia 6 metrów bieżących przechowywania na metr kwadratowy powierzchni.
Malowanie proszkowe Szczególny nacisk położony został na estetyczne i trwałe wykończenie regału. Blachy poddawane są kompletnej obróbce powierzchniowej zakończeniem nałożeniem farby proszkowej odpornej na zarysowania i utratę koloru. Kolory zgodne z paletą RAL i 20 rodzajów oklein drewnopodobnych tworzy kompletną paletę, odpowiednią dla każdego rodzaju wnętrza.
Bezpieczeństwo Zamki gwarantują bezpieczeństwo archiwizowanych dokumentów.
Technologia zawieszonego obrotowego regału W szafach wykorzystano technologię zawieszonego obrotowego regału, zatrzymywanego w ściśle określonych pozycjach. Zatrzymanie obrotu w pozycjach użytkowych następuje automatycznie, eliminując ryzyko zablokowania szafy i ograniczenia dostępu do dokumentów.

konfiguracje

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Szafa Biclass może zostać wyposażona w stół roboczy. Wysuwany stół umożliwia przeglądanie dokumentacji.

Szuflady teleskopowe umożliwiają łatwy dostęp do dokumentacji. Wariant polecany w szczególności w: rejestracji medycznej, księgowości, urzędach, gdzie niezbędny jest porządek, chronologiczność lub alfabetyczność dokumentów.

Każda szafa obrotowa może zostać wyposażona dodatkowo w różnego rodzaju przegrody, pojemniki, przedziały zamykane, szuflady.

Boki szafy Biclass mogą być dodatkowo wyposażone w suchościeralne tablice.

wideo