O FIRMIE

Słowo od Prezesa Zarządu

Parafrazując powiedzenie “sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą”, sukces naszej firmy to bez wątpienia zasługa wielu ojców: naszych Klientów, Dostawców, Partnerów biznesowych oraz zaangażowanego i oddanego zespołu Temrex. Porażki natomiast – których nie da się uniknąć – rozwijają organizację, wyciągamy z nich lekcje, w Temrex nie pozostają sierotami – mierzymy się z nimi zespołowo.

Realizując długofalowe strategie rozwoju, stawiamy na nowe technologie, innowacyjność oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Optymalizujemy rozwiązania magazynowe ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo pracy i optymalizację kosztów w myśl przyświecającej idei – “niemożliwe to tylko słowo”. Proponujemy rozwiązania wykraczające daleko poza standardowe pojęcie modernizacji procesów magazynowo – logistycznych.

Równocześnie jesteśmy dumni, iż uczestniczymy w coraz bardziej kompleksowych i strategicznych projektach. Dzięki którym możemy tworzyć nieszablonowe i innowacyjne rozwiązania. W naszych biznesach szukamy potencjalnych synergii, które zaowocują nowymi rozwiązaniami oraz zadowoleniem naszych Klientów, będą także trwałym fundamentem na kolejną dekadę.

W kolejnych latach skupimy się nadal na rozwoju naszych głównych gałęzi produktowych: automatach vendingowych, systemach wysokiego składowania, układnicach magazynowych oraz produkcji na specjalne zamówienia. Jesteśmy przekonani, że rozwój musi iść w parze z rozwiązaniami technologicznymi na najwyższym poziomie.

Mamy do dyspozycji ponad 200 osobowy zespół profesjonalistów podchodzących do pracy z entuzjazmem i zaangażowaniem, co pozwala patrzeć w przyszłość z optymizmem i wiarą w spełnienie ambitnych planów. Słuchamy, rozumiemy, tworzymy, dostarczamy – to konkretne działania, a nie wielkie słowa, które pomagają efektywnie zarządzać składowaniem. Wierzę, że kolejne lata będą sprzyjać i obfitować w sukcesy zawodowe wszystkim Naszym Klientom, Partnerom, Dostawcą.

Prezes Zarządu, Maryan Sieradzan

PRODUKTY I USŁUGI 100% TEMREX

B+R
projekt
produkcja
montaż
integracja software
konserwacja, serwis po sprzedaży

Wyspecjalizowana kadra projektantów i technologów

Indywidualne projekty dopasowane do potrzeb Klienta

100% kontrola nad wewnętrznym łańcuchem wartości

100% ręczny montaż każdej maszyny

Wsparcie w trakcie uruchamiana całego procesu

Konserwacje planowo – zapobiegawcze i naprawcze

NASZA HISTORIA

Ponad 20 lat doświadczenia pokazało, że w przyszłość patrzymy z dalekowzrocznością i pomysłowością. Rozszerzamy i udoskonalamy ofertę systemów regałowych, maszyn vendingowych. Wierzymy, że automatyzacja magazynu jest jego siłą nośną.

68b

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Obecnie w naszej ofercie można znaleźć pełen wachlarz urządzeń, zarówno do archiwizacji dokumentów, dystrybucji artykułów BHP, ale także wieże pionowego składowania czy automaty do dystrybucji leków. Naszym żywiołem są automaty vendingowe. Nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej osiągając założoną przez nas perfekcję funkcjonowania wszystkich elementów składowych.

Nasi pracownicy doskonalą swoje umiejętności stosownie do wzrastających wymagań Klientów i konkurencyjności rynku. Wiedza techniczna, ekonomiczna i organizacyjna pracowników wspomagana nowoczesną techniką komputerową oraz rozwijające się kontakty zagraniczne, umożliwiło stworzenia zespołu wysoce profesjonalnego, mogącego wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane zadanie.

W przeszłości i dziś współpracujemy z wieloma Partnerami krajowymi i zagranicznymi zajmującymi się dostawami części, produkcją oraz rozwojem technologicznym automatyzacji. Utrzymywanie dobrych kontaktów z naszymi Partnerami pozwala wykonać podjęte zadania produkcyjne zgodnie z ustalonym harmonogramem.

W obecnych czasach indywidualne podejście do Klienta stanowi dla nas wartość priorytetową i nadrzędną. Każdy Klient to nowy pomysł, nowe możliwości i rozwiązania. Patrząc na współczesne trendy i rozwiązania można dokonać rzeczy niemożliwych.

Jesteśmy liderem w produkcji urządzeń vendingowych. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, oryginalnym designem oraz niezawodnością użytkowania. 

DZIAŁ PRODUKCJI

Dział produkcji firmy Temrex złożony jest z ponad 70 instalacji produkcyjnych rozlokowanych na 8400 metrach kwadratowych. Cały proces produkcyjny nadzorowany jest przez wyspecjalizowane zespoły pracowników – od projektu po kontrolę jakości. Całkowity nadzór wewnętrznego łańcucha wartości umożliwia proponowanie produktów wysokiej jakości przy jednoczesnej dbałości o przestrzeganie obowiązujących norm środowiskowych i promowanie zrównoważonego rozwoju.

Zarówno produkty, jak i proces produkcyjny pozycjonujemy w optyce przemysłu jutra 4.0. Optymalizujemy produkcję, która jest w stanie dostosować się do nieprzewidywalności dnia codziennego i sprzyja poprawie utrzymania parku maszynowego oraz wyposażenia w stanie eksploatacyjnym. Wdrożona sprawozdawczość na każdym etapie produkcyjnym, montażowym i jakościowym pozwala na kontrolę i bieżące reagowanie na ewentualne niezgodności. 

Cały proces produkcyjny stanowi zbiór współzależnych od siebie działań, wpływając na jego efektywność. Zastosowanie zaawansowanych technologii i rozwiązań logistycznych połączonych z systemem informatycznym pozwala efektywnie zarządzać całym łańcuchem wartości. Systemy informatyczne, niezawodność przepływu informacji, ochrona informacji w kontekście produkowanych przez nas urządzeń stanowi priorytet całego działu informatycznego, tak aby przesył informacji był płynny i bezpieczny. Połączenie urządzeń magazynowych z niezawodnym systemem informatycznym to szansa na optymalizację wartości dodanych. Współpraca człowieka i nowoczesnej technologii to kierunek rozwoju na przyszłość.

Wizja, misja i motto są inspiracją w codziennej pracy. Misja określa rolę i cel istnienia Temrex, wizja – definiuje ambicje oraz wyznacza kierunek, którym idziemy. Nasze motto to kod DNA Temrex – wpływa na sposób funkcjonowania, określa drogę, którą podążamy w codziennej pracy.

NASZA MISJA

NASZA WIZJA

NASZE MOTTO

Wiemy, że stworzenie komfortowej przestrzeni do pracy jest nie lada wyzwaniem. Pomożemy Ci zorganizować funkcjonalne, ergonomiczne miejsce pracy. Przyświeca nam jedna wspólna misja: chcemy robić najlepsze systemy automatycznego składowania, niezawodne dystrybutory. Naszym celem jest produkcja bezawaryjnych, bezpiecznych maszyn, tworzenie świata nowych technologii. Pamiętamy przy tym kim jesteśmy i co sprawiło, że dotarliśmy tu, gdzie jesteśmy teraz.

Chcemy, aby miejsce pracy charakteryzowało się funkcjonalnością. Z naszą pomocą stworzysz nowoczesne i wyróżniające się przedsiębiorstwo. Jesteśmy zorientowani na potrzeby Klienta – identyfikujemy specyficzne wymogi zapewniając elastyczne usługi. Podstawą naszego sukcesu jest zrównoważony rozwój poprzez nieustanne zapewnianie satysfakcji Klientów. Lubimy naszą pracę i interesy naszych Klientów traktujemy jak swoje. Wiemy, że jeśli nasi Klienci będą się rozwijać, to my będziemy rośli razem z Nimi.

Dążymy do tego, aby nowoczesne przedsiębiorstwo nie musiało iść w parze z ogromnymi nakładami. Inspirować dzięki innowacyjnym technologiom, produktom, które usprawniają pracę i przyczyniają się do poprawy warunków pracy tworząc nową przyszłość. Nie czekamy na jutro, bo przyszłość zaczyna się dziś.

NASZ ZESPÓŁ – INSPIROWANI PRACĄ ZESPOŁOWĄ

Temrex produkuje automatyczne dystrybutory, wieże pionowego składowania, rozwiązania magazynowe, które pozwalają pracownikom wykonywać pracę wydajniej, szybciej, bez popełniania błędów. Wiele kół powinno się płynnie kręcić, aby osiągnąć zamierzony cel – tymi niezbędnymi kołami jest Nasz zespół. Dziś Temrex stanowi kilkaset osób, każdy z nas jest inny, każda osoba to unikalny zestaw doświadczeń i umiejętności, dzięki czemu uzupełniamy się w dążeniu do wspólnego celu. Wiemy jak być zespołem – to nasza największa siła. Kultura pracy i podstawowe wartości są niezbędne, podzielamy potrzebę samorozwoju, doceniamy komunikację. Budowanie więzi za sprawą pracy zespołowej oraz bazowanie na osiągniętych przez Nas wynikach powoduje, iż nie ma miejsca na jednostki indywidualne, ponieważ stopień skomplikowania niektórych projektów wykracza często poza ramy jednego człowieka.

Dwa zakłady produkcyjne – jedyny taki zespół na świecie – mnóstwo wspólnych wspomnień. Praca to zaledwie ułamek czasu, który wspólnie dzielimy, uwielbiamy chwile spędzone razem. My po prostu się lubimy.

Pasja do nowoczesnych rozwiązań. Przy projektowaniu nowych rozwiązań zawsze coś się dzieje. Poznajemy nowych ludzi, tworzymy z nimi relacje, które owocują w przyszłości. Poznajemy nowe innowacje, nowe metody produkcji, uczymy się jak działają maszyny. Klienci i ich historie to ciekawa część naszej pracy. Nie można robić czegoś dobrze i jednocześnie tego nie lubić. Nie da się wówczas być najlepszym, a nas nie interesuje drugie miejsce.

TEMREX W LICZBACH: Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które wsparte najnowszą technologią i nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalają nam oferować produkty spełniające najwyższe wymagania jakościowe.
18 TYSIĘCY INSTALACJI NA ŚWIECIE
3 ZAKŁADY PRODUKCYJNE NA ŚWIECIE
PONAD 220 WSPÓŁPRACOWNIKÓW NA ŚWIECIE
100% POLSKA PRODUKCJA
DŁUGOFALOWE PARTNERSTWO
JAKOŚĆ
WIEDZA
PONAD 24 LATA DOŚWIADCZENIA
Kontakt:

(+48) 22 755 59 49

Adres:

Aleja Katowicka 261, 05-830 Urzut

E-mail:

biuro@temrex.pl