ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE

Inspirują nas Klienci i ich satysfakcja. Inspiruje nas tworzenie i ciągły rozwój.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem wiemy, jak ważny jest rozwój. Nieustannie pracujemy nad tym, aby dopasować się do najnowszych trendów i jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Dlatego uznaliśmy, że nadszedł czas na zmiany. 

Nowy branding został zaprojektowany tak, aby w czytelny sposób opisywał usługi i produkty pochodzące z Grupy Temrex. Nowy logotyp spójnie identyfikuje go z całą Grupą. Został zaprojektowany z myślą o przyszłości, przejrzystości. Wykorzystuje specjalnie zaprojektowaną dla całej Grupy typografię, charakterystyczny element graficzny oraz kolor. Kolor czerwony oznacza pobudzenie do działania, podkreśla wielką pasję oraz energię do pracy.

Wspólnie uznaliśmy, że do rebrandingu trzeba podejść kompleksowo, w wyniku czego zmianie uległ cały system. Nowa odsłona wizualna dotknęła nie tylko logo, ale również powstała całkiem nowa strona internetowa. Zadbaliśmy o to, aby była lepsza, bardziej funkcjonalna i przyjazna odbiorcom, aby nasi Klienci w łatwy sposób mogli zapoznać się z naszymi propozycjami. Zależało nam, aby odświeżony brand znosił dystans i pokazywał jak wygląda działanie całej Grupy w praktyce. 

Wiele się zmieniło, ale solidne filary marki pozostały nienaruszone: nowoczesność, praktyczność, odpowiedzialność, ciągłe doskonalenie – to nasza recepta na sukces. Z nowymi pomysłami i świeżą energią wchodzimy w następne lata działania, wierząc, że zapoczątkowane zmiany pozwolą dostosować się do dynamicznych zmian zachodzących na rynku.

Jedna rzecz pozostała i zawsze pozostanie bez zmian – najwyższa jakość oferowanych produktów i usług.