BIURO/ARCHIWIZACJA

DYSTRYBUTOR SZAFKOWY LOCKERBOX

LockerBox to zautomatyzowany system dystrybucji i wydawania dużej ilości zróżnicowanego asortymentu np. narzędzi skrawających, narzędzi ręcznych, tabletów czy okularów HaloLens.

REGAŁ ROTACYJNY GIROCLASS

Regał karuzelowy GIROCLASS to optymalne rozwiązanie do automatyzacji składowania artykułów, dokumentów, do których czas dostępu powinien być jak najkrótszy. Doskonale sprawdza się w zastosowaniach biurowych (dokumentacja, archiwa, nośniki danych). Do największych zalet regału GIROCLASS należy możliwość składowania dużo większej ilości towaru niż na standardowych regałach, przy jednoczesnej oszczędności powierzchni.

SZAFA OBROTOWA BICLASS

Szafa Biclass składa się z dwóch połączonych regałów na dokumenty, obracających się na wspólnej pionowej osi. Część ruchoma umieszczona jest w stabilnej obudowie. Obracając regały o 90 stopni można szafę zamknąć (boki regałów pełnią rolę drzwi) lub uzyskać dostęp do wnętrza szafy. Szafa wyposażona jest w zamki, które zapewniają bezpieczeństwo archiwizowanych dokumentów.

REGAŁ JEZDNY MOBICLASS

Kompaktowy system archiwizacyjny MOBICLASS składa się z zestawu regałów zamontowanych na ruchomych podstawach przesuwających się po szynach. Konstrukcja regałów umożliwia lepsze wykorzystanie powierzchni magazynowej oraz zapewnia uporządkowane i bezpieczne składowanie archiwizowanych materiałów lub dokumentów.