NIE POZWALAMY BY OGRANICZAŁY NAS WŁASNE HORYZONTY

Temrex – DynaTech to wizja nieograniczonych funkcji magazynowania. Słuchamy naszych Klientów, pozostajemy nieustannie ciekawi świata i szukamy rozwiązań wychodzących poza to co oczywiste.

Ponad 20 lat produkcji i tysiące wdrożonych urządzeń na całym świecie to klucz do sukcesu. Nasze działania opieramy na szerokiej gamie usług i pełnej ofercie produktów. Fundamentem sukcesu wdrożenia automatycznych systemów magazynowych jest proces projektowy, który zaczynamy od poznania istniejącego już środowiska pracy Klienta. Planujemy strategię w oparciu o badanie przestrzeni pracy, przestrzeni magazynowej, a następnie dostosowujemy ofertę do potrzeb i specyfiki Klienta, która jest propozycją efektywnego wykorzystania przestrzeni. Dobieramy i dostarczamy systemy do dystrybucji, systemy wysokiego składowania tworząc najlepsze rozwiązania dopasowane do budżetu organizacji.

Czwarta rewolucja przemysłowa znacząco odmieniła spojrzenie na proces magazynowania. Przemysł 4.0. pozwala na kontrolę całego procesu, lepsze wykorzystanie zasobów ludzkich. Dzięki złożonym programom do zarządzania procesami, wielokierunkowej wymiany danych, firmy sprawniej wykonują zlecenia, wzrasta też szybkość reakcji na potrzeby i oczekiwania Klientów, analizują informacje automatycznie zbierane przez maszyny i na tej podstawie optymalizują procesy. Nie powstają przestoje spowodowane brakiem części, czy materiałów niezbędnych do produkcji.

Temrex – DynaTech to nie tylko niezawodne systemy do dystrybucji, systemy wysokiego składowania, to także zespół profesjonalistów specjalizujących się w kompleksowej obsłudze działań montażowych, serwisowych. To eksperci, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy i czerpią satysfakcję z sukcesów swoich Klientów. Kluczowe jest dla nas proaktywne wspieranie współpracy na wysokim poziomie, dobra komunikacja z Klientem oraz atmosfera, która sprzyja dalszym inspiracjom i pozwala z nadzieją realizować dalsze innowacje. Sukces Klienta, to także nasz sukces. Naszym Klientom zapewniamy pełen zakres opieki zarówno przed, jak i po sprzedaży. Dostosowujemy się do potrzeb, wybieramy optymalne rozwiązania, stawiamy na partnerstwo i zaufanie.